• OZNAM

• Z dôvodu prebiehajúcich prác na odstránení havarijného stavu kanalizácie, bude od pondelka (16.09.2024) možný vstup do areálu školy výlučne cez vstupnú bránu od ulice Medza - Starosaská a od ulice Stará cesta (budova Kora).

• Prechod na nový informačný systém EduPage

• V školskom roku 2024/2025 škola prechádza na nový školský informačný systém.

Staré prihlasovacie údaje do systému eŠkola/Škola na webe boli deaktivované.

Nové prihlasovacie údaje boli vygenerované a zaslané pre všetkých rodičov, ktorí poskytli svoju emailovú adresu. V prípade, že má rodič záujem o EduPage konto - kontaktujte správcu informačného systému na adrese: roman.lunak@zsnadmedzou.sk

• Informácie pre rodičov - angličtina a nemčina od TARGET

• Vážení rodičia, aj v novom školskom roku otvárame v spolupráci s Jazykovou školou TARGET na našej škole overené a obľúbené kurzy angličtiny:

Zážitková angličtina WoW!English (pre deti z 1.-5. ročníka)

Moderná angličtina Direct Method (6.-9. ročník)

Zážitková nemčina (pre deti z 1.-5. ročníka)

Kurzy budú prebiehať priamo v priestoroch našej školy 1x týždenne v čase po vyučovaní podľa rozvrhu hodín v našej škole - s výraznou zľavou oproti kurzom v jazykovke. Dni a časy výučby prispôsobujeme rozvrhu školy a ostatným aktivitám. V prípade, že vám čas výučby nebude vyhovovať, môžete prihlášku do konca septembra bezplatne stornovať.

Prečo sú kurzy angličtiny obľúbené rodičmi?

• Uvidíte pokroky u vašich detí, najmä v rozprávaní a porozumení
            • Deti majú angličtinu radi a spoja si ju ako príjemnú a zábavnú
            • 1 x ročne slovné hodnotenie dieťaťa pošleme na email každému rodičovi
            • Dochádzku a obsah každej hodiny sledujete v reálnom čase na webe (používame Edupage pre jazykovky)
            • Benefit zadarmo: kompletný video online kurz pre dieťa na celý rok

Prečo sú kurzy efektívne a obľúbené žiakmi?

• Lebo sú plné pohybu, zábavy a prekvapujúco rýchlom napredovaní.
            • Deti vtiahneme do deja a spolu robíme aktivity v angličtine, kde deti reagujú na slová lektora a sami rozprávajú – nielen osamotené slovíčka, ale od začiatku ich spájajú do viet.
            • Hodiny na 2. stupni sú zamerané na rozprávanie. Trénujeme rozprávanie bez zdĺhavých a nudných hodín plných písania a gramatiky.

Cena: 17,90 € mesačne (platí sa naraz na školský rok alebo v 3 splátkach)

Detailné informácie a online prihlášky nájdete na webe jazykovej školy TARGET:

Prihlášky prosíme vyplniť do 16.9.

V prípade otázok kontaktujte TARGET na 0948 47 46 01 alebo na info@target-skola.sk.

Prihláška Zážitková angličtina v tvojej ZŠ

Prihláška na krúžok Zážitková angličtina pre MŠ